2012 prasidėjo. Nepanikuokite…(1)

Oleh: Pseudohistorian
February 8, 2012

…kvėpuokite ramiai ir ritmingai. Pasaulio pabaigos nebus. Taip sakė astrologė.

Sulig naujaisiais metais man į rankas pakliuvo žavi Violetos Liaugminienės ir Ričardo Liaugmino knygutė “Krizė. Mitai ir realybė” (2009).
Ponia Violeta (ji šioje poroje yra aiškiai dominuojantis elementas) yra klaipėdietė astrologė, sukūrusi nemenka šarlatanizmo industriją. Pagrindinė jos veikla yra tipiškas astrologinis briedas: už padoria kainą jums bus sudarytas bent kokio pobūdžio kalendorius, pagamintas talismanas arba rektifikuotas gimimo laikas. Priedo dar yra astrologijos mokykla, laimės akademija, ezoterinės kelionės. Visa tai kainuoja, tačiau astrologijos magnatė, regis, nebadauja kas rodytų ja esant gan įžvalgia verslininke. Kadangi ne kiekvienas „Savaitėje“ perskaitantis horoskopus yra pasiruošęs čia pat pakloti 2 500 litų už savo astrologinį tobulėjimą, Liaugminu šūdmalystės korporacija turi ir nemokama padalinį, kuriame pasidomintys yra subrandinami iki tokiam žingsniui tinkamo astralinio lygmens.
Šiaip jau apie ponia Violetą ir jos profesijos brolius bei seserys galima butu pasakyti tą pati, ką Užkalnis sakė apie Steve Jobs: tai žmonės kurie padeda idiotams atsikratyti pinigų naštos.
Galima butu, tačiau… Apple gelbsti turtingus dykaduonius, tuo tarpu astrologai, aiškiaregiai, pranašautojai ir šamanai koncentruojasi į psichologiškai daug pažeidžiamesnius žmones. Ne atsitiktinumas, kad „Ekstrasensų mūšyje“ kone visos užduotis sukasi apie asmeninio pobūdžio tragedijas- tai jų duona kasdieninė.
Pagrindinis skirtumas, tarp Apple ir astrologų tas, kad Apple turi aukštesnius moralinius standartus.
Viena iš Liaugminienės sėkmės paslapčių yra platus temų sąrašas. Jie neapsiriboja žvaigždžių stebėjimų ir džiaugsmingai šoką į sąmokslo teorijų vežimą.
Liaugminai drąsiu mostu užsipuolė mokslą apskritai ir pareikšdama, kad visi vadovėliai- iliuminatų melas, o mokslininkai- jų sąjungininkai ir sąmokslo dalyviai, kuriais nereikia tikėti ir kurie nieko neišmano. Neišskiriant ir to mokslo, kuriam aš ypač neabejingas.

Mes nežinome, kiek metų mūsų Žemei. Nežinome, kada gyveno dinozaurai. Mes nežinome, kiek laiko žemėje gyvena žmonės. Mes negalime pasitikėti archeologija ir istorija.(p.94)

Apie veikalą

Pirmiausia, ką reiktu pastebėti, kad mažiausiai, ko galima rasti šioje knygoje- tai originalumas. Zodiakinė kapitalistė gan kruopščiai nusirašė populiariausias sąmokslo teorijas, pabarstydama jas astrologinėmis pastabomis. Ryškiai į akys krenta tai, kad autorė rėmėsi išimtinai angliškai šaltiniais, gan tiksliai atkartodama ir jų pasaulėvaizdį.
Tematiškai knygą galima padalyti 4 dalis: astrologinis įvadas, iliuminatų machinacijos, mokslo bjaurumas ir New Age užsklanda.
Taigi paeiliui.

Astrologijos nauda ir svarba

Pradžiai autoriai mums trumpai paaiškina, kokioje astrologinėje situacijoje dabar yra Žemė ir kaip Plutono buvimas Ožiaragyje koreliuoja su hinduizmo Kalijuga (taikyti hinduizmą čia ypač patogu, kadangi indai perėmė astrologiją iš graikų), bet svarbiausia, skaitytojas informuojamas, koks labai naudingas, tikslus ir reikalingas mokslas yra astrologija:

skeptikai tiesiog sako, kad jie [astrologai- Pseudo] šarlatanai ir sufabrikuoja arba nuspėja įvykius. Tačiau ar galėtume pavadinti šarlatanu, antgamtiniu mistiku ar „pardavusiu sielą“ šiuolaikinį žmogų, kuris pasižiūrėjęs į laikrodį Afrikos bušmenui ar masajui pasakys, kad netrukus pro šalį pravažiuos traukinys, ar kad už poros dienų įvyks Saulės užtemimas? „aišku, jog tai joks šarlatinizmas,“- atsakys jums skeptikas ar bet koks kitas žmogus,- „tai lengva, jei mes žinome traukinio grafiką ar užtemimo laiką.“
Be abejo, tai lengva, jei mes žinome reiškinių dėsningumus. Juk niekas šiais laikais nevadina stebukladariais mokslininkų, kurie tiksliai gali apskaičiuoti mechaninių reiškinių laiką, cheminių reakcijų produktus ir susidarančių produktų kiekius.[...]
Tačiau astrologijos naudojimas pranašavimui – tai tas pats, kas su tanku išvežioti picas. Šios sistemos galimybės daug galingesnės nei dabar naudojamos.(p.8-9)

Aplamai, skeptikai čia antraeilis dalykas. Liaugminams astrologijos teikiami rezultatai tokie akivaizdus, kad jiems terūpi sugriauti mitą, jog tai kažkas mistiško, kai išties astrologija- tikslus taikomasis mokslas.
Žmogaus su laikrodžiu išties negalima pavadinti šarlatanu, tačiau skirtumas tarp šio žmogaus ir Liaugminienės tas, kad jis turi laikrodį ir traukinys iš tikro pravažiuoja.
Pradėkim nuo to, kad pats Zodiakas nėra artimai susijęs su žvaigždėmis. Pvz. Mergelės žvaigždynas užima gerokai didesne dalį dangaus skliauto nei Skorpionas. Tačiau astrologiniame kalendoriuje jie užima vienodai vietos, kadangi… Tiesa sakant man ir neįdomu kodėl, užtenka žinoti, kad astrologai lengvai numoją į astronomiją, kai jiems taip patogiau (t.y. visada).
Ir beje, Skorpiono tai nėra. Tai tik kelios žvaigždės, kurios neturi jokio tarpusavio ryšio apart to, kad yra matomos dangaus skliaute.

Čia Orionas, bet esmė ta pati

Neptūnas nėra Vandenyje, kadangi jokio Vandenio išvis nėra. Beje, pats planetų judėjimas per žvaigždynus irgi iliuzija- tai erdvėje vykstančio judėjimo dvimatė projekcija, matoma tik iš konkretaus taško.
Bent kuris, rimtu veidu kliedintis apie Plutono judėjimą Ožiaragiu turi būti izoliuotas kaip galimas kempinligės užkrato nešiotojas. Apskritai, astrologija remiasi tokiu kolosaliu realybės nesupratimu, kad jau pats jos egzistavimas mūsų dienomis turėtu būti vertinamas kaip įžeidimas visai homo sapiens giminei.

Pinigėliai pinigai

Tam, kad paaiškintu, kodėl kilo dabartinė krizė, Liaugminai skiria keliasdešimt puslapių NWO atrajojimui. Trumpai drūtai- pabaisos Rotšildai įkūrė Anglijos banką ir, paskui, JAV Nacionalinį rezervą, kad galėtų paskandinti pasaulį skolose ir sukelti daugybę karų.
Gerai, aš nelabai išmanau ekonomikos subtilybes ir akcijų biržos veiklą suprantu tik bendrais bruožais, tačiau ir be ekonomikos daktaro diplomo galiu atpažinti šūdą. O šito Liaugminai pridėjo su kaupu. Beje, kalbant apie ekonomikos daktarus- jie irgi taip mano.
Jeigu nuo ekonomikos nagrinėjimo susilaikysiu dėl kompetencijos trūkumo, tai astrologai ištiesia man pagalbos ranką, aiškindami, kaip Rotšiladai paveikė pasaulio istoriją.

XIX a. pabaigoje Rothschild’ai kontroliavo Angliją, JAV, Prancūziją, Vokietiją, Austriją ir Italiją.

Tai gerokai paaiškina Pirmąjį pasaulinį karą, ar ne?
Aplamai vienintelė Rusija sugebėjo išvengti Rotšildų spąstų, todėl Amerikos žydai masonai finansavo ir apginklo Trockio vadovaujama teroristų grupę, kad sukeltų bolševikinę revoliuciją Rusijoje (p.31-32).
Be abejo, amerikiečių konspiratorių haliucinacijose, viskas atrodo gan logiška- žydas socialistas gyveno JAV iki 1917 m., tada išvyko į Petrogradą ir ten tapo bolševikų lyderių. Konspiracija.
Aišku realybė kitokia. Jeigu sionistai-kapitalistai ir tikėjosi, kad Trockis nuvykęs į Rusiją sukels revoliuciją, jie buvo idiotai. Pirmiausia revoliucija kuo šauniausiai vyko ir be jo. Antra, sėsdamas į SS Kristianiafjord negalėjo puoselėti jokių rimtų vilčių tapti centrine figūra, juolab tarp bolševikų.
Bene dešimt metų Leninas ir Trockis vienas kitam bandė perkasti gerklę. 1917 m. pavasarį niekas nebūtų patikėjęs, kad Rugpjūčio bloko vadas iškils kaip bolševikų lyderis.
Be abejo, būtent Rotšildai ir iliuminatai, o ne kas kitas organizavo ir Hitlerio atėjimą į valdžią ir Perl Harboro atakas- tiksliau išprovokavo japonus puolimui. Girdėjote apie rugsėjo 11? Spėkit kieno čia darbas.
Liaugminai taip kruopščiai vertė angliškus konspiratorius, kad net nepastebėjo Holivudo efekto: tiems idiotams, pasaulis sukasi aplink Ameriką: jeigu filmuose amerikiečiai patys vieni sunaikina Trečiąjį Reichą, tai konspiracijos teorijose vienintelis Hitlerio galios šaltinis yra prieškarinės amerikiečių investicijos Vokietijoje.

Tiesa sakant, vokiečių aviacija nebūtų galėjusi skraidyti be Standart Oil produkcijos, kurios buvo parduota vokiečių partneriams už 20 mln. dolerių (p. 46)

Net nenoriu žinoti, kokio iliuminatų medžiotojo atrofuotuose smegenėlėse gimė ši pritrenkianti įžvalga ir kokiu haliucinogenų jis tada buvo pavartojęs.
Tačiau kalbant apie Liaugminus, tai jie visai be reikalo prirašė 116 puslapių. Vieno šio sakinio užtenka sužinoti viskam, ką apie juos reikia žinoti. Tiesa, kaip juos gydyti aš nežinau.
Tačiau joks NWO aprašymas nėra baigtas, be informacijos kontrolės. Pilkoji pasaulio vyriausybė kontroliuoja viską. VISKĄ. Kas nutiktu, jeigu atsirastų informacija, kuri neįtinka Rotšildams ir Rokfeleriams?

1989 kovo 23 d. Jutos Universitete (JAV du mokslininkai Martin Fleischmann ir Stanley Pons paskelbė aptikę „šaltojo branduolinės sintezės reakciją“ (cold fusion), kuri gali paversti paprastą vandenį į naują galingą kuro šaltinį[...]
Mokslininkai kalbėjo, kad didžiulės jėgaines taptų visiškai nereikalingos[...]
Visiškai nebereikalingos taptų ir energetinės komunikacijos – vamzdynai ir elektros linijos[...]
Pasaulio valdovams nereikalingas pigus energijos šaltinis. Be to, tai sugriautų jų finansinės priklausomybės sistemą. Tai ne tik kiša pagalį į naftos kompanijų (visu pirma Standart Oil) ratus, bet ir atlaisvintų bankinių kreditų pančius[...]
Deja, Martin’as Fleischmann’as ir Stanley Pons’as ne tik negavo finansavimo tolimesniems tyrimams, bet ir buvo išjuokti (p. 57-58)

Fun fact Nr. 1: Standart Oil nebeegzistuoja nuo 1911 m.
Fun fact Nr. 2: Tiedu melavo. Jie niekada nepaskelbė eksperimento protokolo ir visi bandymai pakartoti šaltosios reakcijos procesą baigėsi nesėkme.
O kas dėl spaudimo: abu šie vyrukai nuo 1992 iki 1998 m. dirbo finansuojami Toyota kompanijos, kuri sušėrė atradėjams 12 milijonų svarų sterlingų. Savarankiškai šios srities tyrimus vystė Indija, Japonija ir Italija. Visi jie baigėsi vienodai.
Tačiau baisiausia ne tai. Baisiausia yra iliuminatų kontrolė mokykloms.

Mokymo programos yra tvirtinamos ministerijose, o jos jau seniai apraizgytos iliuminatų čiuptuvais. Jiems labai patogu, kad mes mąstytume taip, kaip jie nori.[...]
Būtent mokykloje mes sužinome, kad mūsų kūnui reikia gyvybiškai svarbių medžiagų – mineralų ir vitaminų. Mums sako, kad šių vitaminų gamtoje nėra pakankamai. Tada mes puolame į vaistines ir farmacijos pramonė pradeda skaičiuoti savo milžiniškus pelnus.(p. 55)

Beje, apie farmacijos pramonę. Ji nėra aukso kasyklos. Taip, vaistų kainos yra absurdiškos palyginus su savikaina, tačiau farmacijos gigantai į krizę reagavo energingai kapodami išlaidas, nors medikamentų kainos ir nekrito.
Reikalas tas, kad vaistai nėra nafta, kuria tereikia išsiurbti. Vaistus reikia kurti ir nuolatos tobulinti, kitaip išlėksi iš rinkos velniop. O tai velniškai brangu. Štai Hollis-Eden Pharmaceuticals, Inc. turėjo užsidaryti, sukišusi 100 milijonų į radiacijos tyrimus. Ne mažiau sraunios finansų upės (kurios niekada negrįš pelno pavidalu) plaukia į AIDS, diabeto, vėžio, astmos ir taip toliau tyrimus.
Čia kalbu ne apie tai kokios geros ir kilnios yra farmacinės kompanijos (jos tokios nėra), o apie tai, kiek šie šarlatanai išmano, apie ką šneką.

Category: Uncategorized | RSS 2.0 | Give a Comment | trackback

6 Comments

Leave a Reply